Perfect**

AGAIN!!

30. září 2011 v 12:57 | Perfect**
ZAČÍNÁM ZNOVA

Ahoj :) Začínám znova. Vážně chci zhubnout a tentokrát to dokážu :) Budu sem psát jídelníčky, zase jako dřív. Dávat sem thinspiraci.. A komu se to nelíbí, tak sem nechoďte..

Těším se na společné hubnutí :)

Tumblr_lsbd4g6hes1qidisco1_500_large

xoxo Perfect**

Rules!!!

16. února 2011 v 8:47 | Perfect**
Já prostě musím mít pravidla. Doteď jsem měla jen takové pomyslné, ale s tou čokoládou mě to vážně štve. Jím jí poslední dobou každý den, viz. včerejšek. To jsem si klidně dala na večeři kaštany, tu čokoládovou tyčinku. Ano, je to sice hořká čokoláda, kterou miluju, ale přece nesmím sníst celou 1200kJ tyčinku na večeři!! :(

Tak tady jsou má pravidla, možná ještě něco domyslím, a dopíšu:

  • jíst 4-5× denně
  • jíst hlavně dopoledne, odpoledne už tolik ne
  • ČOKOLÁDU max. 1× týdně DOPOLEDNE!
  • snažit se co nejvíce cvičit (bříško, boky, zadek, stehna)
  • každý den sníst aspoň kousek ovoce nebo zeleniny
  • vážení bude každou neděli

Doufám, že mi tyto pravidla pomůžou.. Ano, sice už jsem zhubal od začátku hubnutí 6kg, ale zas tak moc to není, necítím se nějak extra hubená. Což chci.. Chci dalších 6 kg dole, a budu spokojená! :)

omlouvám se

2. února 2011 v 21:56 | Perfect**
Omlouvám se, ale není čas.. Zase škola, takže doháním.. 

Ale podařilo se mi zhubnou na 61kg!! Takže další kilo dole :) Pak to ještě budu muset zapsat do menu.. 

Teď ale vážně nemám čas, až budu mít čas, dopíšu všechny jídelníčky.. nejsou úplně zdravé a docela mi to vadí, ale nedá se to udělat jinak.. Zítra ale nemám oběd, takže si s sebou budu muset něco udělat, něco zdravého :)

Mějte se, doufám že se vám daří :)

Plány :)

25. ledna 2011 v 13:11 | Perfect**
Thinspo

Zaprvé: Na váhu stoupnu až v neděli a chci, aby tam bylo maximálně 61kg! (Což znamená o 1kg dolů)
Zadruhé: Až budu zdravá, tak si všechno poctivě opíšu a doučím se to! Nechci si přece pokazit hned začátek dalšího pololetí, do kterého by se případné nové známky počítaly..
Zatřetí: Myslím, že není tak těžké si každý den trošku zacvičit (alespoň 5 minut), aby mě pak v neděli na bodystylingu nešvihlo! :D
Začtvrté: Nebudu za den jíst více než 3000kJ! To číslo prostě bude začínat dvojkou!

Takhle začnu od zítřka, myslím, že už jsem na tom docela dobře. A těch 62kg mi zůstalo, takže myslím, že do neděle to na 61 dotáhnu :)

Držte mi palce, já vám je taky budu držet :)

Dneska to nevyjde!

4. ledna 2011 v 8:36 | Perfect**
Nevím čím to je, ale dneska jsem hrozně slabá, motá se mi hlava, klepu se. Přesně tak jak když jsem tenkrát omdlela a pak byla v nemocnici.. A dneska nikdo není doma, takže by mě nikdo nemohl zavézt do nemocnice, nechci nic riskovat, takže dneska na BANÁNOVOU DIETU KAŠLU! :(

Je to škoda, ale já zvládnu jít normálně, to se nebojte. Na snídani jsem si dala banán, a asi si půjdu ještě pro druhej, protože nemůžu nic dělat, musím sedět a pít a trochu se najíst, snad se to zlepší. 

Držte mi palce, ať mi není blbě, později napíšu jídelníček.

Blížím se k 1. cíli :)

3. ledna 2011 v 20:06 | Perfect**
Ano ano, jak už je v nadpise. Hezky se blížím k prvnímu cíli a mám z toho radost. Mám totiž 64kg a to mám krámy :O.. Takže myslím, že těch 63 není takovým problémem :) Stihnu to beztak ještě tento týden, nebo až to nebudu mít tak se mi odfoukne břicho a třeba to bude fajn :D (odfoukne břicho.. já mám teda výrazy :D)

Doufám, že mi to takhle hezky půjde pořád. Ale kdyby nešlo, nevzdám se! Já těch 55kg chci :)


Od příštího týdne začnu chodit do fitka. Ještě přesně nevím na co. Ale chci zkusit freestyler posilování (novinka v čr) a ještě vibroplate a bosu. Uvidím :) A taťka je nadšenej že jsem se pro něco rozhodla, protože já jsem odmalička cvičila aerobik, ale pak jsme začali cvičit step aerobik a byli jsme na závodech a já jsem měla natažený úpon v koleni a pak jsem tam chytla zánět. A protože jsem do toho ještě vyrostla za 2 roky 20cm, spravá se mi to asi samo až v 16 nebo 17 letech, což je za rok nebo dva, tak snad :) No a pak jsem zkusila fitbox, u toho jsem vydržela rok a půl, ale pak mi odešla moje oblíbená cvičitelka, protože taky měla něco s kolenem. Pak se ale vrátila k posilování, tak jsem chodila na posilování. Ale později jsem měla nějaké špatné období a nebavilo mě to, tak jsem přestala. A teďka jsem se opět rozhodla tam jít :) A zkusit něco nového. 

Moje odměny

1. ledna 2011 v 20:52 | Perfect**
Myslím si, že tohle bude taky dobrá motivace k hubnutí. Zkrátka za splnění každého cíle si něco koupím. Tento článek je věnovaný tomu, co to bude :) Doufám že vás to nebude nudit, a třeba si taky sestavíte podobný plánek. Nebo už máte? Pochlubte se :)


1. cíl >> 63kg 

  • koupím si podkladový krém, korektor, pudr a antiperspirant v Oriflame
Podkladový krém Very MeMatující pudr Very MeKorektor Cover Up Very MeKuličkový antiperspirant deodorant s výtažky z manga a jogurtu


další odměny v celém článku

Úvodní článek, jako všude..

1. ledna 2011 v 18:36 | Perfect**
thinspo

Jako první článek by tu měl být ten úvodní, abyste se seznámili jak se mnou, tak s tím k čemu tento blog slouží.


autorka (Perfect**)
Nebudu se vám představovat, jak se jmenuju, chci aby tento blog byl anonymní. Tak tu nečekejte ani žádné fotky. Je mi 15 let, měřím 175cm, vážím 65kg a rozhodla jsem se zhubnout na 55kg, za pomoci přítele a (snad) Vás. 

blog
Blog jsem založila z toho důvodu, abych měla ještě nějakou podporu, od lidí, co se rozhodli pro to samé: být perfektní, nebo se k tomu alespoň přiblížit. Navíc teďka budu mít prázdniny až do 9.1., takže budu mít na blog hodně času.

Doufám, že se vám tu bude líbit :)

Přeji hodně štěstí do nového roku a spoustu úspěchů! :)
 
 

Reklama